Kurumsal

 

HAKKIMIZDA

İnşaat Sektörünün Bursa ve Çevresindeki Öncülerinden Olan Genç Aydın İnşaat SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.1992 Yılında Kerestecilik olarak iş hayatına atılmış olup 1997 Yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Her geçen gün büyümekte. Hedef ve Çalışmalarına yenilerini katarak yolnuza hızlı ve aktif olarak devam etmektedir. Genç Aydın İnşaat Kuruluşundan bu yana İnşaat Sektörüne , Yenilikler Katan Sadece kendi fikir ve düşünceleriyle değil siz değerli müşterilerinin fikirlerine de saygı gösteren profesyonel bir ekip çalışmasıyla büyümeye devam etmektedir

 

VİZYONUMUZ

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek Genç Aydın İnşaat SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Genç Aydın İnşaat SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin vazgeçilmez vizyonudur.

 

MİSYONUMUZ

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektörlerinde öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek Genç Aydın İnşaat SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin misyon anlayışıdır.